تولید محتوا, کسب و کارهای اینترنتی, مشتری در اینستاگرام

با این 3 ترفند، هر روز در اینستاگرام بفروشید!

با این 3 ترفند، هر روز در اینستاگرام بفروشید!
پیش بینی زمان مطالعه این مطلب : 2 دقیقه

آیا می‌دانستید می‌توانید هر روز در اینستاگرام فروش داشته باشید؟!

 

فقط به فالوور “واقعی” می‌توانید چیزی بفروشید!!!

نه ربات نصب کنید، نه فالوور بخرید! با دست خودتان کسب و کارتان در اینستاگرام را نابود می‌کنید!

بله، درست شنیدید. فقط انسان‌های واقعی که از پیج شما بازدید می‌کنند می‌توانند از شما خرید کنند. با خرید فالوور هم چیزی نمی‌فروشید و هم اینستاگرام شما را کنار می‌گذارد.

چاره چیه؟

چیکار کنم؟

ارتباط! ارتباط برقرار کنید!

کلید اصلی فروش در اینستاگرام چیست؟ ایجاد ارتباط!

ایجاد ارتباط با همان افرادی که در پیجتان حضور دارند فروش اولیه شما را رقم می‌زند. اگر به ارتباط داشتن با دیگران ادامه دهید به راحتی فروشتان را روزانه می‌کنید! ایجاد ارتباط با مشتری تکنیک‌هایی دارد که در دوره‌ی “ایجاد ارتباط با مشتری” در وب سایت ما به زبان ساده آموزش داده شده است. برای مشاهده‌ی این دوره اینجا کلیک کنید.

 

تعامل، تعامل، تعامل!!!

تعامل کلید اصلی پیشرفت در اینستاگرام است. به عبارت دیگر، تعامل نکنید، هیچ چیزی نمی‌فروشید!

تعامل در اینستاگرام به تمام فعالیت‌هایی گفته می‌شود که به واسطه‌ی آنها با دنبال کنندگانتان ارتباط برقرار می‌کنید.

به راحتی با صحبت کردن و راهنمایی در دایرکت و استوری گذاشتن و… می‌توان تعامل داشت. اما هرچه تعامل بیشتری داشته باشید رشد بیشتر و در نتیجه فروش بیشتری خواهید داشت!

تعامل بیشتر با استفاده از یک سری استراتژی قابل دستیابی است. استراتژی‌های متعددی برای این کار وجود دارد و ما برخی از آنها را در دوره‌ی آموزشی “استراتژی تعامل در اینستاگرام” برای شما آماده کرده‌ایم که می‌توانید از آنها استفاده کنید.

 

فقط محتوای با کیفیت!

مخاطب به دنبال محتوای با کیفیت است. خود شما هنگامی که در حال گشت و گذار در اینستاگرام هستید قطعا عکس و فیلم‌هایی توجهتان را جلب می‌کنند که کیفیت بالایی دارند.

تولید محتوای با کیفیت لزوما به تجهیزات گران قیمت و حرفه‌ای نیاز ندارد.

موبایلتان! با موبایلی که در دست دارید می‌توانید محتواهای فوق‌العاده‌ای تهیه کنید. امروزه تلفن‌های همراه دوربین‌های با کیفیتی دارند و فقط کافی است نحوه‌ی کار با آن را یاد بگیرید.

اصلا نگران نباشید، فقط با کمی تمرین و بررسی امکانات موبایلتان می‌توانید عملکرد بسیار خوبی در حیطه‌ی تولید محتوا داشته باشید. برای کمک به شما و سهولت کارتان “آموزش تولید محتوا از طریق موبایل” را در وب سایت قرار داده‌ایم که می‌توانید همین الان این دوره را تماشا کنید.

 

با رعایت این 3 اصل ساده می‌توانید روز به روز میزان فروشتان را افزایش بدهید و کسب درآمدتان حتی یک روز هم متوقف نشود. امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید و در راه پیشرفت کسب و کارتان به شما کمک کرده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *