متخصص زیبایی میلیونر

دوره VIP متخصص زیبایی میلیونر (ویژه تمام لاین های زیبایی)

اگر شما هم در لاین های زیبایی مشغول فعالیت هستید یا علاقه دارید وارد صنعت زیبایی شوید و به درآمدهای بالا برسید، این دوره مخصوص شما طراحی شده است.

همه ما از زمانی که کرونا آمد، شاهد کاهش درآمد اغلب متخصصان زیبایی و مدیران سالن های زیبایی بودیم. کسانی که قبل از کرونا درآمدهای به شدت بالایی داشتند و نوبت های مشتریانشان را هفتگی ست می کردند، بعد از کرونا شاهد کاهش شدید مشتریان بودند.

اما یک عده از متخصصان زیبایی با اینکه کرونا بود، باز هم درآمدهای بالایی داشتند و به قول معروف توپ هم تکونشون نداد !!! اما آیا رازی وجود دارد که بقیه متخصصان زیبایی از آن بی خبرند؟
باید به شما بگویم بله… رازهایی وجود دارد که اگر شما هم آن ها را بدانید، در هر شرایطی می توانید مشتریانتان را افزایش دهید و به درآمدهای بالا برسید.

چطور مشتریانمان را افزایش دهیم؟

این سوالی است که خیلی از مشتریان از ما می پرسند. پاسخ این سوال برمیگردد به آموزش فروش . بازاریابی (در مورد آن صحبت می کنیم) و فروش قلب تپنده هر کسب و کاری است. اگر مشتریان رشد نمی کند، مطمئنا مشکل از سیستم فروش است. یعنی اگر ما تکنیک های فروش را بلد باشیم، می توانیم مشتریانمان را به سرعت افزایش دهیم. مشتری اگر وارد دایرکت می شود و قیمت می پرسد و نمی خرد مشکل از سیستم فروش است. اگر مشتری یکبار خرید می کند و دیگر خرید نمی کند، مشکل از سیستم فروش است. اگر مشتری برای ترمیم مراجعه نمی کند، مشکل از سیستم فروش است. اگر مشتری برایتان مشتری نمی آورد،‌مشکل از سیستم فروش است.

ما تمام این دغدغه ها را حل کرده ایم و به شما به صورت حرفه ای آموزش داده ایم که چگونه مشتریانتان را افزایش دهید و شاهد درآمدهای بالا باشید.

چرا مشتری از پیج اینستاگرام ندارم ؟

این روزها حدود ۸۰٪ مشتریان سالن های زیبایی از اینستاگرام هستند. اگر این آمار برای شما اتفاق نیوفتاده، باید به فکر پولساز کردن پیج اینستاگرامتان باشید. یک لحظه به این فکر کنید که روزانه ۲۰ نوبت از طریق دایرکت رزرو کنید آن هم هر روز !!! واقعا لذت بخش است. اما این آمار می تواند اتفاق بیوفتد حتی برای شما. راهکار این ماجرا تولید محتواست. شما با تولید محتوا می توانید مشتریان زیادی را به سمت کسب و کارتان از طریق اینستاگرام جذب کنید.

اینکه چه چیزی را پست کنید و استوری چه بگذارید، چگونه دایرکت ها را جواب دهید و چگونه تبلیغ کنید و در چه پیج هایی تبلیغ کنید. همه این ها تکنیک هایی دارد که ما در دوره VIP متخصص زیبایی میلیونر به شما آموزش داده ایم.

 

این دوره به صورت تضمینی به شما کمک می کند که به درآمدهای بالا برسید و بحران هایی مثل کرونا و شرایط اقتصادی، روی بیزنس شما تاثیر زیادی نگذارد و شما روزانه شاهد پیشرفتتان باشید.

این دوره به قیمت ۶.۹۹۰.۰۰۰ تومان است که با تخفیف به مبلغ ۳.۹۹۰.۰۰۰ تومان می رسد. شما می توانید با شرایط اقساط ۶ ماهه فقط با مبلغ ماهانه ۶۶۵ هزار تومان در این دوره شگفت انگیز و بی نظیر شرکت کنید و به صورت حرفه ای رشد کنید. این دوره به صورت آنلاین در پیج مخصوص کلاس برگزار می شود و در آینده در اپلیکیشن و وبسایت رسمی ما قرار می گیرد و شما می توانید همیشه به دوره دسترسی داشته باشید. ما برای شما یک بیزینس کوچ حرفه ای در نظر گرفته ایم که به شما مشاوره کسب و کار می دهد و تمامی دغدغه های شما را از بین می برد.